AKCE TÝMU

Zveme Vás na společnou grilovačku a opékání buřtů sedmihorské přípravky, které se uskuteční 20.5.2022 od 17:00. Kluci budou mít k dispozici postavená hřiště na fotbálek, mohou si zahrát také nohejbal nebo ping pong : - ).

FK Sedmihorky přichází s novým projektem pro všechny kluky a holky ze Sedmihorek i širšího okolí. Nedělní fotbálek je určen pro všechny děti ročníku 2014 a 2015 bez ohledu na klubovou příslušnost.

V pátek 10.12.2021 náš tým navštíví Libereckou HOP ARÉNU. Kluci budou mít možnost vyzkoušet několik atrakcí jako např. opičí dráhu, různé druhy trampolín, skoky do molitanů a další.