SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA FK SEDMIHORKY

( PRO KLUKY A HOLKY VE VĚKU OD 3 DO 5 LET )

U našich nejmladších se zaměřujeme na všestrannou pohybovou průpravu prostřednictvím cvičení a pohybových her cílených na rozvoj klíčových schopností a dovedností pro daný věk. Nedílnou součástí je zaměření na rozvoj samostatnosti a fungování ve sportovním kolektivu. Hlavním cílem je radost z pohybu a budování trvale pozitivního vztahu ke sportu, který je nezbytným faktorem pro budoucí provozování téměř jakéhokoliv sportu.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME TRENÉRA - TRENÉRKU PRO SPORTOVNÍ ŠKOLIČKU :-)

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PROSÍME O VYPLNĚNÍ ZÁKLADNÍHO FORMULÁŘE NÍŽE.

PO OBDRŽENÍ ZPRÁVY VÁS BUDOU KONTAKTOVAT NAŠI TRENÉŘI S DETAILNÍMI INFORMACEMI.

PRO DALŠÍ INFORMACE KONTAKTUJTE TRENÉRKU ( JANA MAJEROVÁ - 739 298 958 )

Trenérka sportovní školičky FK Sedmihorky

Jana Majerová

Je nám ctí představit nového člena, tedy spíše členku trenérského týmu FK Sedmihorky.

V FKS klademe velký důraz na kvalitní práci s mládeží a ta začíná již u těch nejmenších. Trenérka Jana do naší koncepce skvěle zapadá a v klubu se bude věnovat projektu sportovní školičky, jejímž cílem je rozvíjet pohybové dovednosti dětí ve věku od 3 do 5ti let a připravit je tak na další působení nejenom v návaznosti na fotbal ale i další týmové i individuální sporty.

Jana je povoláním pedagog volného času, absolvent Univerzity Palackého v oboru rekreologie (Mgr.), instruktor outdoorových aktivit, lektor zážitkových kurzů a adaptačních pobytů, lektor preventivních programů ve školách a programů na školách v přírodě, hlavní vedoucí táborů a odborných soustředění, ale také bývalou profesionální sportovkyní.

Na naše nejmenší sportovní naděje se bude těšit v zimním období každý čtvrtek v tělocvičně v ZŠ Doubravice a v letním období na hřišti FK Sedmihorky.