Nedělní fotbálek v FKS

06.02.2022

FK Sedmihorky přichází s novým projektem pro všechny kluky a holky ze Sedmihorek i širšího okolí. Nedělní fotbálek je určen pro všechny děti ročníku 2014 a 2015 bez ohledu na klubovou příslušnost.

Jak se k akci přihlásit ?

Stačí napsat zprávu trenérovi ml. přípravky FK Sedmihorky ( Jiří Eichler - 734 599 166 ) s žádostí o připojení do skupiny založené na WhatsApp.

Kdy se nedělní fotbálek koná ?

Nedělní fotbálek se koná v neděli :-) vždy od 14:00 do 15:00. Startujeme v neděli 4.12.2022 a následně dle zájmu budou zápasy pořádány každou neděli vždy ve stejný čas.

Jakmile budete zařazeni do skupiny na WhatsApp, trenéři vždy v pátek vyhlásí začátek přihlašování

Prvních 10 přihlášených je pak nominováno na fotbálek a sejdou se v neděli v domluvený čas. Hráči budou mít k dispozici hřiště dle počasí UMT nebo tráva, míče, rozlišovací dresy a branky.

V případě většího zájmu bude otevřen i druhý termín ( např. neděle 15:00 až 16:00, tak aby si zahráli všichni přihlášení.

Přihlašování na skupinu WhatsApp bude probíhat formou zprávy
např. PĚNČÍN - FRANTIŠEK NEKOLNÝ - 1, TURNOV - PEPÍK VOVSÍK - 2, ... :-)

Děkujeme a těšíme se nové společné fotbalové zážitky !